فبرینو در شبکه‌های اجتماعی

پرسش‌های پرتکرار

عمومی
سفارش دهنده
تولید کننده

عمومی

فبرینو چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

در حالت کلی می‌توان خدمات فبرینو را به ۴ دسته مشاوره و ایده‌پردازی، طراحی و مدل‌سازی،‌ تحلیل مهندسی، ساخت و تولید قطعات و تجهیزات در حوزه صنعت و مکانیک تقسیم کرد.

خدمات فبرینو برای چه افرادی مناسب است؟

همه افرادی که در حوزه صنعت و مکانیک نیاز به خدماتی مانند ایده‌پردازی،‌ طراحی و مدل‌سازی، ساخت و تامین،‌ مهندسی معکوس، پیاده‌سازی ایده و بهینه‌سازی داشته باشند، می‌توانند روی خدمات فبرینو حساب کنند. علاوه بر این، فبرینو برای تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان فرصتی برای گسترش فعالیت‌ها و دسترسی به پروژه‌های متنوع را فراهم می‌کند.

من تولیدکننده قطعات صنعتی هستم. چطور می‌توانم با فبرینو همکاری کنم؟

برای اینکه به جمع هزاران تولیدکننده همکار با فبرینو بپیوندید، کافی است فرم درخواست همکاری را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

من تهران زندگی نمی‌کنم. آیا می‌توانم به فبرینو سفارش بدهم یا به عنوان تولیدکننده با فبرینو همکاری کنم؟

بله. شما چه به عنوان مشتری و چه به عنوان تولیدکننده از سراسر ایران می‌توانید با فبرینو در ارتباط باشید. یکی از اهداف مهم فبرینو تمرکززدایی در تولید و برقراری ارتباط میان مشتری و تولیدکننده در سراسر کشور است.

سفارش دهنده

تولیدکننده مناسب برای سفارش من چگونه انتخاب می‌شود؟

در حال حاضر بیش از هزار تولیدکننده با فبرینو همکاری می‌کنند که هر یک توانایی و امکانات تولیدی مشخصی دارند. ما پس از نیازسنجی سفارش، مناسب‌ترین تولیدکننده را انتخاب و فرایند ساخت را به او محول می‌کنیم.

آیا هر نوع از پروژه ساخت صنعتی را می‌توانم به فبرینو سفارش بدهم؟

بله. فبرینو در حوزه قطعات صنعتی و مکانیکی، ظرفیت قطعه‌سازی،‌ مجموعه‌سازی و تولید انبوه را دارد و تمامی پروژه‌های ساخت قطعه را پوشش می‌دهد.

من تهران زندگی نمی‌کنم. آیا می‌توانم به فبرینو سفارش بدهم یا به عنوان تولیدکننده با فبرینو همکاری کنم؟

بله. خدمات فبرینو سراسر کشور را پوشش می‌دهد و فقط محدود به تهران نیست.

من در حوزه صنعت و مکانیک دانش فنی ندارم. آیا می‌توانم به فبرینو سفارش پروژه بدهم؟

بله. شما می‌توانید از طریق مشاوره و راهنمایی تیم فنی فبرینو نیاز خود را شناسایی کنید و پس از ثبت سفارش، صفر تا صد طراحی تا ساخت را به ما بسپارید.

فبرینو برای طراحی، ساخت و تحلیل قطعات از چه نرم‌افزارهایی استفاده می‌کند؟

فبرینو محدودیتی در استفاده از نرم‌افزارها ندارد اما به صورت متداول برای طراحی از SOLIDWORKS (سالیدورکس) و CATIA (کتیا)، برای ساخت از PowerMILL (پاورمیل)، برای تحلیل از Abaqus (آباکوس) و Ansys (انسیس) استفاده می‌کند.

چگونه هزینه سفارش را پرداخت کنم؟

شما می‌توانید هزینه سفارش را به صورت آنلاین و از طریق درگاه زرین‌پال پرداخت کنید. هزینه به صورت یکجا یا به صورت چندمرحله‌ای (قسطی) قابل پرداخت است. امکان پرداخت قسطی با توجه به هزینه پروژه و در صورت تایید تیم مالی فبرینو فعال می‌شود.

مسئولیت تضمین کیفیت خروجی نهایی سفارش من با چه کسی است؟

فبرینو کیفیت سفارش شما را تضمین می‌کند. تیم فنی متخصص فبرینو حین اجرای پروژه و همچنین روی محصول نهایی کنترل کیفی انجام می‌دهد تا از بی‌نقص بودن آن و مطابق بودن با خواسته‌های مشتری مطمئن شود.

منظور از انجام کنترل کیفی از سوی فبرینو چیست؟

منظور از انجام کنترل کیفی این است که فبرینو بر اساس پارامترهای کیفی، استانداردهای موجود و جزئیات ثبت‌شده برای سفارش از سوی مشتری، تطابق میان ورودی و خروجی را بررسی می‌کند تا از کیفیت محصول نهایی مطمئن شود.

آیا خودم می‌توانم سفارش را پیگیری کنم و روی اجرای پروژه نظارت داشته باشم؟

بله. تیم فنی متخصص فبرینو و تولیدکننده گزارش‌های مربوط به پروژه را ثبت می‌کنند. شما می‌توانید از طریق حساب کاربری خود این گزارش‌ها و مستندات را مشاهده کنید و روی اجرای پروژه نظارت داشته باشید و از هر گونه به‌روزرسانی روی پروژه خود مطلع شوید.

چگونه می‌توانم با تیم پشتیبانی فبرینو در تماس باشم؟

شما می‌‌توانید از طریق چت آنلاین یا ثبت تیکت با تیم پشتیبانی فبرینو در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستند.

سفارش خود را ثبت کرده‌ام. چقدر زمان می‌برد تا پروژه من شروع شود؟

حداکثر ۷۲ ساعت پس از ثبت سفارش، فاکتور نهایی روی حساب کاربری شما قرار می‌گیرد و به محض پرداخت هزینه، اجرای پروژه شروع می‌شود.

هزینه سفارش من چگونه محاسبه می‌شود؟

فبرینو برآورد هزینه را طی دو مرحله انجام می‌دهد. در مرحله اول، با استفاده از سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی هزینه در لحظه تخمین زده می‌شود. در مرحله دوم، هزینه نهایی پس از بررسی تیم فنی برآورد و در فاکتور ارسالی ثبت می‌شود.

آیا می‌توانم به فبرینو سفارش خدمات اصلاحی و بهینه‌سازی بدهم؟

بله. فبرینو در کنار نقشه‌کشی، طراحی و ساخت، خدمات اصلاحی و بهینه‌سازی نیز ارائه می‌دهد.

پس از اتمام پروژه، چگونه می‌توانم سفارش خود را تحویل بگیرم؟

قبرینو سفارش‌ها را به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال می‌کند. سفارش‌ها در همان آدرسی تحویل داده می‌شوند که هنگام ثبت سفارش وارد کرده‌اید.

آیا اطلاعات مربوط به پروژه من نزد فبرینو محرمانه می‌ماند؟

بله. تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان (شخص حقیقی و حقوقی) و اطلاعات پروژه نزد فبرینو محرمانه می‌ماند و فبرینو تعهد می‌دهد که از آن‌ها محاقظت کند.

فبرینو چه روش‌هایی از ساخت و تولید را ارائه می‌دهد؟

فبرینو تمامی خدمات حوزه ساخت و تولید قطعات صنعتی و مکانیکی شامل ماشینکاری، ورقکاری، ریخته‌گری،‌ جوشکاری، خمکاری،‌ برشکاری و تزریق پلاستیک را ارائه می‌دهد.

خدمات ثانویه در فبرینو شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات ثانویه در فبرینو شامل پرداخت‌کاری،‌ رنگ‌آمیزی، آنادایز و عملیات حرارتی می‌شود.

تفاوت فبرینو با شرکت‌های مشاور مهندسی چیست؟

شرکت‌های مشاور مهندسی فعالیت خود را به صنعتی خاص و دامنه محدودی از خدمات اختصاص می‌دهند اما فبرینو به واسطه جذب بیش از هزار تولیدکننده، طیف وسیعی از خدمات را،‌ از قطعه‌سازی تا تولید انبوه ارائه می‌دهد و تا کنون در بیش از ۱۵ صنعت مختلف فعالیت داشته است.

تولید کننده

من تولیدکننده قطعات صنعتی هستم. چطور می‌توانم با فبرینو همکاری کنم؟

برای اینکه به جمع هزاران تولیدکننده همکار با فبرینو بپیوندید، کافی است فرم درخواست همکاری را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

همکاری با فبرینو چه مزیتی برای من دارد؟

شما از طریق همکاری با فبرینو می‌توانید دایره مشتریان خود را گسترش دهید و از سراسر ایران سفارش مدل‌سازی، تحلیل و ساخت دریافت کنید. از بین بردن دغدغه فروش برای تولیدکنندگان و ارتباط آسان با مشتری از مهم‌ترین دستاوردهای فبرینو است.

من تهران زندگی نمی‌کنم. آیا می‌توانم به عنوان تولیدکننده با فبرینو همکاری کنم؟

بله. تولیدکنندگان در هر نقطه‌ای از ایران می‌توانند با فبرینو همکاری کنند. یکی از اهداف مهم فبرینو تمرکززدایی و ایجاد شبکه‌ای از تولیدکنندگان از سراسر کشور است.

داده‌های فنی مورد نیاز برای اجرای پروژه را چطور دریافت کنم؟

پس از تایید پروژه، همه داده‌های فنی مورد نیاز از مواد و متریال، تعداد، آنالیزها و... در حساب کاربری شما نمایش خواهد گرفت.

همکاری با فبرینو برای چه تولیدکنندگانی مناسب است؟

امکان همکاری با فبرینو برای همه تولیدکنندگانی که در حوزه طراحی و مدل‌سازی،‌ نقشه‌کشی،‌ تحلیل مهندسی، تامین متریال و قطعات استاندارد، خدمات ماشینکاری، ورقکاری، ریخته‌گری،‌ جوشکاری، خمکاری،‌ برشکاری و تزریق پلاستیک فعالیت می‌کنند،‌ فراهم است.

حق‌الزحمه اجرای پروژه از سوی فبرینو چگونه پرداخت می‌شود؟

هر پروژه به چند مرحله تقسیم می‌شود. پس از پایان هر مرحله و ثبت گزارش از سوی شما به عنوان انجام‌دهنده آن، تیم فنی فبرینو خروجی را بررسی می‌کند و پس از تایید، حق‌الزحمه مربوط به آن مرحله پرداخت خواهد شد.

من در حال همکاری با فبرینو هستم. چگونه باید گزارش فرایند اجرای پروژه را ثبت کنم؟

پس از اتمام هر مرحله، خروجی را به صورت عکس یا ویدئو ثبت و فایل آن را روی پنل بارگذاری کنید. همچنین بهتر است در قالب متنی کوتاه فرایند مرحله اجراشده را شرح دهید.
از ایده تا ساخت
فبرینو بزرگ‌ترین پلتفرم تخصصی ساخت ابری است که در راستای ارائه خدمات نوین در حوزه ایده‌پردازی، طراحی و ساخت اشتراکی قطعات و تجهیزات صنعتی قدم بر‌می‌دارد.

به پایان رسیدن هر پروژه در فبرینو یعنی آغاز زندگی یک نهال روی زمین؛ با فبرینو در سبز ماندن طبیعت همراه شوید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
قوانین و مقررات
حریم خصوصی
تمامی حقوق برای فبرینو محفوظ است