فبرینو در شبکه‌های اجتماعی

داستان فبرینو

فبرینو برندی نوین در حوزه ساخت ابریِ قطعات، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی است که به صورت رسمی در شهریور ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرده اما داستان فبرینو پیش‌تر از آن، شروع شده است؛ زمانی که بنیانگذاران این مجموعه از نزدیک با دغدغه‌ها و چالش‌های مشتریان و تولیدکنندگان حوزه صنعت و مکانیک روبرو شدند و جای خالی یک حلقه گمشده میان این دو گروه را برای ایجاد ارتباطی کارآمد و اثربخش احساس کردند. فبرینو در نقش تسهیل‌گر و با هدف ایجاد بستری آنلاین برای ارتباط آسان، سریع و شفاف میان تولیدکنندگان و مشتریان که پا به عرصه وجود گذاشته است. اکنون فبرینو با ساخت یک بانک اطلاعاتی متشکل از بیش از هزار تولیدکننده و تامین‌کننده در سراسر ایران توانسته موانعی همچون پراکندگی اطلاعات مربوط به تولیدکنندگان،‌ اختلال در زنجیره تامین، قیمت‌گذاری غیرشفاف، تخمین غیرواقعی زمان مورد نیاز برای طراحی و ساخت و فقدان فرایند کنترل کیفی یکپارچه را از سر راه مشتریان بردارد. فبرینو از طرفی، به تولیدکنندگان کمک کند تا فرایند نیازسنجی پروژه‌های تولیدی و درک دقیق خواسته مشتری را مطمئن‌تر طی کنند و با ارائه خدمات تولیدی به طیف وسیعی از مشتریان، درآمد خود را افزایش دهند.

ماموریت فبرینو

مأموریت فبرینو این است که در قالب بستری نوین و هوشمند، فرایند ساخت و تولید قطعات و تجهیزات صنعتی را به یک تجربه ساده، مطمئن، به‌صرفه و باکیفیت تبدیل کند و از طریق ایجاد بازاری چابک و اثربخش ارتباط میان تولیدکنندگان و مشتریان را تسهیل کند. ما در فبرینو تلاش می‌کنیم تا دغدغه‌ها و نیازهایی که در مسیر ایده‌پردازی تا ساخت قطعات صنعتی برای مشتریان وجود دارند را رفع کنیم و از طریق شناسایی تامین‌کنندگان خبره و معتبر در این حوزه و معرفی آن‌ها به ‌جامعه صنعتی، فرصت شکوفایی و رشد ظرفیت‌های موجود را در سراسر ایران فراهم کنیم.

خدمات فبرینو

طراحی مهندسی

مشاوره و ایده‌پردازی

مهندسی معکوس

تحلیل

نقشه‌کشی

مدل‌سازی سه بعدی

ساخت و تولید

فبرینو تمامی خدمات حوزه ساخت و تولید قطعات صنعتی شامل ماشین کاری، ورق کاری، ریخته‌گری،‌ جوشکاری، خم کاری، برش کاری، تزریق پلاستیک و پرینت سه‌بعدی را پوشش می‌دهد و ظرفیت قطعه‌سازی، مجموعه‌سازی و تولید انبوه را در اختیار دارد.

چشم انداز فبرینو

چشم‌انداز فبرینو این است که به پلتفرمی پیشرو در حوزه خدمات تولید قطعات و تجهیزات صنعتی تبدیل شود و با ایجاد تحول در مسیر ارتباطی میان تولیدکنندگان و مشتریان انعطاف تولید را بالا ببرد. در چشم‌انداز ما فبرینو یک مرجع و بازار جهانی معتبر در حوزه صنعت است که به مردم در سراسر دنیا این قدرت را می‌دهد تا با صرف کمترین زمان و هزینه، نیازهای خود در حوزه قطعات و تجهیزات صنعتی را با بالاترین کیفیت مرتفع سازند.

از ایده تا ساخت
فبرینو بزرگ‌ترین پلتفرم تخصصی ساخت ابری است که در راستای ارائه خدمات نوین در حوزه ایده‌پردازی، طراحی و ساخت اشتراکی قطعات و تجهیزات صنعتی قدم بر‌می‌دارد.

به پایان رسیدن هر پروژه در فبرینو یعنی آغاز زندگی یک نهال روی زمین؛ با فبرینو در سبز ماندن طبیعت همراه شوید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
قوانین و مقررات
حریم خصوصی
تمامی حقوق برای فبرینو محفوظ است