درباره ما

شرکت فناوران بدون مرز ایده نوین با نام تجاری فبرینو یک پلتفرم در حوزه‌ طراحی، مشاوره ساخت و تولید است. بیش از یک سال است که آغاز به کار کرده ایم و در تلاشیم تا فناوری جدیدی در طراحی، مشاوره ساخت و تولید به ارمغان بیاوریم و فاصله مرزها در صنعت کشور جابه‌جا کنیم سختی‌های مسیر صنعت را آسان کنیم.


فبرینو شبکه‌ای از تولیدکنندگان ایران را در اختیار دارد و در حال تلاش برای گسترش این شبکه می‌باشد. تولیدکنندگانی که توانایی تولید قطعات صنعتی و تجهیزات پیشرفته در صنایع مختلف را دارا می باشند، در زمره شرکای ما قرار گرفته و ما را در خلق صنعتی نوین، همراهی می‌کنند.


فبرینو مشتریانی دارد که در صنایع مختلفی همچون صنایع خودرو، صنایع غذایی، صنایع هوافضا، صنایع نفت گاز و پتروشیمی، فولاد، صنایع پزشکی و دیگر حوزه ها حضور دارند. فبرینو در تلاش است تا ایده‌های مشتریان را تحقق ببخشد و با تمام توان در کنارشان حضور داشته باشد. مشتریان چه دانش فنی داشته باشند و یا فاقد اطلاعات و دانش فنی باشند، با پلتفرم جامع فبرینو می‌توانند در ارتباط موثر و امن با تولیدکنندگان قرار بگیرند که در آن نظارت کلی بر تمامی مراحل اعم از فرآیندها، کنترل کیفی‌ها و کنترل بر قیمت دهی‌ها از سمت فبرینو موجب تجربه دلچسب از سفارش آنلاین خواهد شد .


هم اکنون در تلاش هستیم تا گستره و بازه خدمات خود را افزایش دهیم.


سفارش دهید